Dreamko Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dreamko Server

Deamko Pw Server

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Koptuqmu Ne :)

2 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Koptuqmu Ne :) Empty Koptuqmu Ne :) Çarş. Tem. 28 2010, 00:13

Slient0fDeath*

Slient0fDeath*

***adamın biri doktora gider doktor bey midem agrıyo der doktor al bu fitilleri kulan 1 hafta sonra tekrar qel demis adan 1 hafta qecince qine qelmis midemin agrısı qecmedi demis doktorda nşde röntgenini cekmis oda ne sen bu fitilleri yuttunmu demis adanda be yapsaydım gotumemi soksaydım demis :DD
***KöYüN Birine Müzikli tuvalet Yaptırmıslar koyluler meraktan sırayla girmisler ilk giren qec cıkmıs ne oldu demisler arabex caldı agır agır sıctım demis ikinci giren tez cıkmıs ne oldu demisler rep caldı hızlı hızlı sıctım demis ucuncu girense moreli bozuk cıkmıs sana ne oldu demislerula amina koyim bana istiklal marsı caldı ayakta sıctım demis Very Happy:D:D
***bi adam hergun içiyormus yine icip eve sarhos qelmis hemen tuvalete girmis cıkıp yataga gitmis karısına karıcım sen ne kadar zekisin tuvalate otomatik lamba yapmıssın kapıyı acınca yanıyor kapatınca sonuyor demis karısı allah belanı versin pis sarhos yinemi buzdolabına işedin demis Very Happy:D

Size İyi Eglenceler 1 kez okuyun ltfn

2Koptuqmu Ne :) Empty Geri: Koptuqmu Ne :) Perş. Tem. 29 2010, 17:13

4YunschusteR

4YunschusteR

güzel fıkralar eline sağlık 2. yi cok beğendim Smile

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]