Dreamko Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dreamko Server

Deamko Pw Server

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

ONLYCANDESTOR NPT SS KANIT KOCER YARDIM MEHMET KOÇOGLU BAK BUNLARADA.

+5
EMMI
GLADIO
wampum
JimmYB0lleX
_Meos_
9 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

_Meos_

JimmYB0lleX

JimmYB0lleX

al bunu acıkla kocer bey

wampum

EFE SEN HER BOKA KARIŞMA OLUM SANA ANA AVRAT KÜFÜR EDİYOZ ADAM YÜZK YOK DAHA COCUKSUN..ONUDA BİLİYORUZ..

GLADIO

GLADIO

Haha (ben küfürbazım)ü bokLu caner npt yapıyo he Very Happy ban pLss Very Happy Very Happy Very Happy

EMMI

EMMI

:Dgarip ya bu insanlar cidden

OnLyGoDCaNDestRoYMe

BAKIN YETER ARTIK BOLE BİŞE OLAMAZ ANAINZA BACINIZA SOWDURMEKMİ İSTONUZ SİZ ANASINIZ BACINIZI SKTRMYEN BAN YETER ARTIK MEHMETE BANNEDLER SEN CHAR ARTIK ADMİNLK BIRAKSN BNCE YUH DERM YANİ HP YE BAK ABİ Bİ KERE ORDAN VE PT DEKİ ŞEKİLE BAK OLEMİ OLUOR BİDE ADM VAR ARKADA OLE CLAN BN HİÇ GORMEDM VE OLE ADM İSMİ YOK...DUR BUNLARI YAPAN ARK SİKERM BACINIS OLUSUNU DİRİSNİ YETER AMA HEA BİŞE DEMEDM YETER DE ARTIOR.

7ONLYCANDESTOR NPT SS KANIT KOCER YARDIM MEHMET KOÇOGLU BAK BUNLARADA. Empty 1111111111111111111111111111 Perş. Tem. 29 2010, 00:17

Slient0fDeath*

Slient0fDeath*

yaw bn sunu anlamıyom adam npt yapıyo sonra kendi ss sinimi koyuyo salakmı bu

7N9

7N9

Tezgeha baksana abicim ya Şakşakcı Başı Legend Direk Yorum atmış zaten Yazık Günah Uğraştıkları şeylere bakarmısın

_WenoM__

_WenoM__

bunLarı efe yapıoR bnce baksanıza foruma atıLdıktan snra efeden iLk yoRum oLm hiLe yapma efe pLayerLigini gsteR karıLıgını deiL

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]