Dreamko Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dreamko Server

Deamko Pw Server

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Humanlar, Karus Char getirip NPT yapıyor.

+7
7N9
AloNeResPecT
GLADIO
nntk
leonidass
DeadLyVenoM
HoLySouL
11 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

HoLySouL

Fotoğrafta da görüldüğü gibi.
Enemies Demiş...

AloneRespect, CuttyShark, x_large, DeadlyWenom, Enemies, L4stCombo, CarizmaOky, Leonidass,

Karus Char getirip npt yapıyorlar.

Humanlar, Karus Char getirip NPT yapıyor.  40219_421851964444_539919444_4552765_7447540_n

Humanlar, Karus Char getirip NPT yapıyor.  40219_421851969444_539919444_4552766_5745666_n

Humanlar, Karus Char getirip NPT yapıyor.  35947_421855704444_539919444_4552956_369406_n

35-40k np su gibi gitti.

DeadLyVenoM

DeadLyVenoM

35-40k degil 28351 np si vardı o asasın.
bide mantıklı olarak düşünürsek gün boyu cz de zaten sizden yeterince np yi kasıyoruz.mesela bugün savaş da gayet iyiydi.sence nptye ihtiyacımız varmı.innsanları karalamak için daha elle tutulur şeyler kullanın.yok enemies söylemiş yok bu söylemiş geçin bu ayakları.npt char mı güvenilir yoksa yaklaşık 1 yıldan fazladır burda oynayan oyuncular mı?senle de yaklaşık 5 ay oynadık melih.böyle bişey yapmayacagımı bilmen gerekirdi.lionsu bilemem ama benim clanımdakilerin ŞUAN nptye ihtiyacı yok(ilerde ne olur bilemem).çünkü sizler varsınız.

leonidass

leonidass

npt mii allahtan kork be ne işimiz olur bizim npt ile o kadar ds sc cekmişiz np için mi biraz mantıklı ol ot önünde bizi kesemeyince ordan biriniz girdiniz karus cara yok öle yok böle deli kanlı olun biraz biz orda sizi kesmeyi bekliyoruz nerden belli senin getirmediğin ? kesin bi delil yok lütfen biraz daha mantıklı ol bu karalama cabalarında anlamsız bence Smile

nntk

NPT YAPTILAR BENDE KOYACAGIM SS LERİMİ

GLADIO

GLADIO

Bu CronicRogue Carı Npt Yaparken YakaLıyıp BanLattırdım. Sonraki Gün Adam Baska CarLa Mehmete ' O GeLiyodu Biz Kesiyorduk ' Diyip Carını Actırdı.
Merak Ediyorum Adam Gercekten Carına Girip Pk Atıcam Diyemi Actırdı ,
Yoksa HumanLara Np Kasmak İcin mi ? Orda Npt Var mı Kimse BiLemez Ama
CronicRogue yi kuLLanan Kisinin Ne Kadar Oc oLduqunu Herkez Gormus Durumda Sanırım.

AloNeResPecT

NPT yapsak dier clanın kesmesine izin vermezdk şaka gbi ss ler koyuyosnz aynı ptde bile deildk

7N9

7N9

Bir Kaç Bir şeyde Biz Yazalım Şahsen Sık sık Yorum Yazan Birisi Değilim Ben Oyuna girdiğimde Bu Manzara devam ediyordu . Şimdi Ben Bişe Yazıcam Madur Olan taraf diyim de yanlış anlaşılmasın Biz Böyle Böyle Yaptılar Dicez Onlar kendilerini Savuncak Yapan kişi Asla yaptım demez işin Felsefisi bu Neyse..

1.Savas Gayet İyi Di Demiş Birisi. Bir Savaş Haddinden Fazla Sürüyorsa 10 15 Dk fazla Gibi. Gerçekden Güzel Bi Savaş Olur.
2.Ben Oyuna Geldiğimde Bütün Pride Clanı Olsun Lions Clanı Olsun Arka Kapıdaydı Ve Bu char Gidip Kesiliyodu ilginç bi durum ( Şimdi Kesin Buna Nt İçin Oraya Gittik derler )
3.Madem Np ye İhtiyacınız Yok Neden Kesiyosunuz ? ( buna kesin adam geliyodu kestik derler )
4.Zamanında Böyle Bi Olayda FlasGordon Olsun Enemies olsun Rodley Olsun 1 hafta Ban yedi EĞER BAN ATILMICAKSA BU CHARLARA OLAN GİBİ 1 Hafta ban atılması gerekiyor orda adı geçen bütün userlere

Gerekenleri yazdım Gibi Ne kadarı Doğru Bilemem Ha Şunu Bilirim Bu yorumdan sonra Herkezin Bana Bişeler Yazacağı İçimden Gelen ve gözümle Gördüklerim Bunlar Eğer Bunların Kastıkları Yanına Kâr Kalıcaksa Dicek Bir Tek kelime Yok....

DeadLyVenoM

DeadLyVenoM

bana sakın adil olmaktan bahsetmeyin.hele de siz.
https://ruyako.yetkin-forum.com/dreamko-ikayet-f11/npt-im4berdush-alexsander-t1047.htm
bu konuya yapılan yorumlara bakın.birde bizim adımız gecen sözde npt olayının altındaki konuya bakın.hala bunlar npt yapıolar mehmet ban üüüüü şeklinde dvm edeceksen birde bunlara bak

https://2img.net/r/ihimizer/img707/1263/1248x.jpg

https://2img.net/r/ihimizer/img517/3408/201084125035.jpg

UMARIM BAHSETTİGİM ŞEYİ ANLAMIŞSINIZDIR.ÖZELLİKLE SEN 7N9

not:lionsdakilerle mümkün oldugunca aynı party e girmemeye çalışıyoruz bunu herkes biliyo.ve onlarla ortak npt yaptık ha ... Very Happy komiksiniz

7N9

7N9

Ben Kimseyi Ne Npt Yaptı Dedim Nede Suçladım Sadece Gördüklerimi Yazdım Nedense Sizde Ağzınıza Yapmadınız Npt Lafını Çok Alıyorsunuz Suçlu Piskolojisi Olsa Gerek.. Neden bahsettimi anlamışdır demişsin yolladın ss dekilerde ban yesin o zaman beinm için sorun yok ama birisi böyle birşey yapıyorsa yaptıkları yanına kalınmamalı Bir Çıplak Adam Gelince Ben Her zaman Partyme Ya Twon Atırırım Yada Daldırtmam Bunu Herkez Bilir Sözde Np Ye İhtiyacı Olmayan İnsanlar Dalar Umarım Sende Beni Anlamışsındır Wink

DeadLyVenoM

DeadLyVenoM

npt lafını kullanmamış olabilirsin.ama cvbında resmen lionsla pride clanı arkada çıplak adam kesiyodu demişsin.iyi niyetli olarak bu laf söylenemez birbirimizi kandırmayalım.verdigim 2 ss ve bizim düştügümüz durumda da kesenlerin hiçbi suçu yok.tekrar söylüyorum hiçbi suçu yok.her çıplak adam gördügümde aa bu çıplak kesmeyim diyemem.yada burda çıplak adam var hade ptmi towna çekeyim vs şeyler söyleyemem.orda bi karus varsa ister çıplak olsun ister ds li o benim düşmanımdır ve kesmek hakkımdır.tabi o kişiyle anlaşmamak şartıyla.zaten eger anlaşmış olsak adam orda bunlar bunlar bana npt yap dedi demez.birazcık düşünelim:D.
bak bu cvpta da npt lafını kullandım.ve baştan alıyorum.o gün olanlar npt degildi.içinde bulundugumuz durum suçluluk psikolojisi degil kendini savunmadır.

7N9

7N9

Fazla Uzatıp Konuyu uzatma Taraftarı Değilim Başındada Dediğim Gibi Kimseyi Suçlamadım Ayrıca Çıplak Filan Da demedim Bakınız Siz Gene Benim Tabirimle Suçlu Piskolojisi Sizin Tabirinizle Savunma yapıyorsunuz Kafanızda Bi Kaç Kalıplar Belirlemişsiniz Sürekli Onları Yazıyorsunuz Npt Olsun Çıplak Olsun Bunlar Sadece Birer Örnek.Ben Gördüklerimi Yazdım Ben oyuna Girdiğimde bu manzara böyledi İyi Hatırla Deadly Ben Shouttan bişe yazınca kesmeyi bıraktı herkez senin üstüne doğru geldim daha yorum atmıcam çünkü konu biyere varmıcak Kim Haklı Bilemem Bana Göre 2 tarafda Madur suçlanan Şahıslarda suçlayanlarda Son yorumumdu bu konuda umarım herşey hakedildiği gibi olur iyi günler...

veysi21

OUz onun bunu bırakda bu Cronicrogue midir nedir holysoula Cok pk atıyorlar ve aynı clanda bile takıldılar melihe(holysoula)kimdir diye sordgmda arkım diyordu ve şimdide carn sizin oldgunu iddia ediyor salaklık bu zaten ver ouz ne demek istedgini anladm o sslerden cok konusan biri war oda anlasa iyi olcak.

MyReaL

MyReaL

allahtan humanlar işiniz olmaz npt yle karus kralI olarak ara ara dikkat ediyorum townda kmse olmayıN ca car sokuosunuz oyuna

suzamen

Very Happy sende kral oldun ya bravo bu sw de oynayanlara burda saten herkes bos bos cenelerini yoruyorlar zannediyomusunz ki mehmet koçoglu sizi takıyo Very Happy baksanıza adam ortalarda yok öldümü kaldımı bellı deil Very Happy:D

GLADIO

GLADIO

suzamen demiş ki:Very Happy sende kral oldun ya bravo bu sw de oynayanlara burda saten herkes bos bos cenelerini yoruyorlar zannediyomusunz ki mehmet koçoglu sizi takıyo Very Happy baksanıza adam ortalarda yok öldümü kaldımı bellı deil Very Happy:D

Zaaaaaaaaaa Very Happy Very Happy Very Happy

RiDLeY

oyunu bırakınca humanların (ben küfürbazım)üde kalkmış Smile lan burda öten veletler ben oyundayken baba diyodu bana Very Happy hay Allah cezanızı vermesin ya Very Happy yeni nesile bak triplerde Smile)

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]