Dreamko Server
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Dreamko Server

Deamko Pw Server

Bağlı değilsiniz. Bağlanın ya da kayıt olun

Dreamko Servera Giriş

+4
sercan11
bleackjam
getgot5
Admin
8 posters

Aşağa gitmek  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]

1Dreamko Servera Giriş Empty Dreamko Servera Giriş Çarş. Nis. 15 2009, 10:45

Admin

Admin
Admin

SERVERIMIZA HESAP GÜVENLİYİNİZ İÇİN KOPANELDEN ÜYE OLUNUZ !!!
PATCHLERİ YÜKLEMEDEN SERVERA GİRİŞ YAPAMAZSINIZ !!!!

Serverımıza diğer serverlara girdiğiniz gibi giriş yapamazsınız. Anti-Chat ile serverımızda myko, speed heck, wall hach, seri pot, seri skill ve düpe gibi hileler engellenmiştir.
Serverımıza giriş yapabilmek için :
1. Adım
Oyun clienti içindeki server.ini dosyasını açıp içerisindekileri aşağıdakilerle değiştiriyoruz.

[Server]
Count=1
IP0=88.255.173.96

[Version]
Files=1299

[Join]
Registration site=http://www.dreamko.org

[IncludeExe]
Last=1299

Bunları değiştiştirdikten sonra kaydet deyip server.ini yi kapatıyoruz.

2.Adım
Launcherı tıklayıp patchlerin yüklenmesini bekliyoruz (5 dk sürebilir). Eğer Launceher.exe clientinizde yok ise buradan indirebilirsiniz : http://www.dreamko.net/launcher.rar
Launcherden oto patch yüklerken herhangi bir hata alrsanız patchi manuel olatak yükleyebilirsiniz full patch yüklemek için ftp://patch.vpspaketi.com/pub/dreamko/dreamkofullpatch.rar

3.Adım
Bütün patchler kendisi yüklendikten sonra launcher.exe kendiliğinden kapanır. Launcher kapandıktan sonra clientininize serverımız ile gerekli bütün patchler yüklenmiş olur. Clientinize patchle gelen yeni Dreamko Server Giriş Launcher.exe vardır serverımıza girişte bunu kullanacaksınız diğer launcherlerla ve başka yöntemlerle giriş yapamazsınız.

Nadirde olsa windows viste kullanıcıları patchleri yükledikleri halde launcherden start dedikleri halde client yanıt vermiyor bu sorun için bu dosyaları clinetin içine atıp eskisi ile değiştirmeniz yeterlidir.
ftp://patch.vpspaketi.com/pub/dreamko/vista.rar

Dreamko Yönetim :

MSN: destek@dreamko.org Tel: 05438377674

http://www.dreamko.org

2Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Cuma Haz. 25 2010, 09:54

getgot5

bende bunlardan daha baska bir hata var.oyuna girdim serveri sectim oyuna girecegim ekran siyah map hatası alıorum

3Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Cuma Haz. 25 2010, 14:26

bleackjam

bleackjam
Admin

oyunu tekrar kurmayı denediniz mi?

http://www.dreamko.org

4Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Paz Tem. 04 2010, 13:22

sercan11

kardeşim ben dreamko oynamak istiyorum ama turko yüklü deil normal knıghttan dreamko ıpsını yazdım yüklendi oyuna girmio dreamko.exe de hata oluştu dio bi yardım edermisin??

5Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Paz Tem. 04 2010, 23:03

S3RH4TT

sercan11 demiş ki:kardeşim ben dreamko oynamak istiyorum ama turko yüklü deil normal knıghttan dreamko ıpsını yazdım yüklendi oyuna girmio dreamko.exe de hata oluştu dio bi yardım edermisin??

kOPTUM Very Happy

6Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Perş. Tem. 08 2010, 21:21

SiilverPushT

SiilverPushT

S3RH4TT demiş ki:
sercan11 demiş ki:kardeşim ben dreamko oynamak istiyorum ama turko yüklü deil normal knıghttan dreamko ıpsını yazdım yüklendi oyuna girmio dreamko.exe de hata oluştu dio bi yardım edermisin??

kOPTUM Very Happy

Very Happy:D:D:D yurdum insanı Very Happy:D:D

7Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Ptsi Tem. 12 2010, 17:30

gotget5555

S.a Arkadaşlar Ben Bir Sorun yaşadım da tamam bütün her şeyi yaptım bitirdim ve sayre qirdim oyunaekrana bakıom bişi qözükmo Very Happy ala ala dedim ya siyah bi ekran oluyor bana yardım edebilecek olan arkadaşlar lütfen acilen bana mesaj yoLLasınlar SaygılarımLA.

8Dreamko Servera Giriş Empty Geri: Dreamko Servera Giriş Paz Ağus. 01 2010, 22:13

samedcetin

Kardeşş oyuna giremiyorum Launcerden girdim mi de yanLıs server seçtin diyo drunken 2 gündür uraşıyorum ya ne normaLden giriyo nede launcerden normaLden giriyorum ıd şifre giriyorum onayLıyorum oyLe kaLıyo yardım edicekmisin ????!

Sayfa başına dön  Mesaj [1 sayfadaki 1 sayfası]